PŘÍRODNÍ BYLINNÁ MÝDLA
YARDEN
mýdlo pro děti a alergiky     100g
e-shop
Produkuje bohatou voňavou pěnu s jemným čistícím účinkem, je ideální pro tvář i tělo. Pravidelné používání obohacuje pokožku a vylučuje potřebu zvlhčujících krémů. Je vyrobeno pouze z palmového, kokosového a olivového oleje. Slouží jako základ všech ostatních mýdel.
JOJOBA     90g není na skladě
Olej získaný z rostliny Jojoba je znám a používán po tisíce let Indiány, kteří jím chránili pokožku proti slunci. Udržovali v ní tak vláčnost a předcházeli dehydrataci tělových buněk. Jojoba léčí popáleniny, lupénku a jiné kožní choroby. Toto mýdlo obsahuje čistý extrakt z Jojoby a minerály z Mrtvého moře.
PAPAYA     90g není na skladě
Tato exotická rostlina, známá pro svoje exotické vlastnosti, obsahuje karoten (provitamin A a vitamin C). Papaya též obsahuje enzym, který jako pepsin pomáhá strávit proteiny. Tento extrakt je znám tím, že odstraňuje mrtvé buňky a krevní sraženiny a tak pomáhá léčit poranění. Plody Papay pomáhají zastavit krvácení a oživují stárnoucí pokožku. Mýdlo obsahuje také minerály z Mrtvého moře.
MÝDLA Z MRTVÉHO MOŘE
(Malki's Dead Sea Soaps)
Veškerá léčba kůže i běžná životospráva vyžadují v prvé řadě pokožku ošetřit tak, že ji důkladně a efektivně očistíme. Tato mýdla toho dosahují, aniž by stírala z kůže důležitou vlhkost a to bez použití hrubých chemikálií a vysušujících detergentů. Správně vyvážené pokožky je možné dosáhnout snadno, pokud si uvědomíte, že pouze normální pokožka je normální. Používání těchto mýdel pomůže vaší mastné nebo suché pokožce, aby dosáhla normálu.
MÝDLO ČERNÉ BAHNO    90g e-shop
Je vhodné pro všechny typy kůže. Bylo vyvinuto speciálně pro ošetřování obličeje a těla. Aplikuje se vytvořenou bohatou pěnou na obličej a postižená místa denně, na tělo dvakrát týdně. Při použití jako osvěžující a stahující masku se přikládá a nechává působit 20 minut. Potom se opláchne.

Hlavní složky:
sodík, draslík, magnesium, síra, uhličitany, bromidy

Doporučení:
Vhodné používat na ekzémy, lupénku a akné.
MÝDLO MINERÁLNÍ     90g e-shop
Je vhodné pro všechny druhy pokožky. Používejte denně, čímž zásobíte pokožku minerály a zároveň ji osvěžíte a zvlhčíte.

Hlavní složky:
sodík, draslík, magnesium, bromidy, olivový olej, palmový olej, kokosový olej

Doporučení:
Vhodné používat na lupénku a jako prevence.
MÝDLO SÍRA     90g e-shop
Pomáhá obzvláště mastné kůži navrátit se do normálního stavu. Obsahuje vysoké procento síry, která pomáhá udržovat pokožku čistou a antiseptickou. Používá se dvakrát až třikrát denně.

Hlavní složky:
síra, draslík, magnesium, bromidy, olivový olej, palmový olej, kokosový olej a rostlinný olej

Doporučení:
Vhodné používat na akné.

Všechna mýdla jsou pH neutrální.
MINERÁLNÍ TEKUTÉ MÝDLO     300ml e-shop
Mýdlo je pH neutrální a je založeno na minerálech přímo získaných z Mrtvého moře. Prospěšné účinky těchto minerálů jsou všeobecně známy a používány k léčbě kožních onemocnění (lupénka, ekzémy, akné), podpoře krevního oběhu a obnově buněk těla. Jedná se o čistě přírodní bylinný výrobek, obsahující pouze olivový, palmový a kokosový olej, bez detergentů a živočišných tuků, jež ho činí neškodným životnímu prostředí a lidskému zdraví.
MINERÁLNÍ SPRCHOVÝ GEL     300ml e-shop
Účinné složky (kokosový, olivový,palmový olej a minerály z Mrtvého moře) jsou vhodné při péči o suchou a citlivou pokožku se sklonem ke kožním problémům. Je určen i pro ty, kdo chtějí mít po sprchování pokožku čistou, jemnou a svěží bez použití detergentů.
MINERÁLNÍ VLASOVÉ MÝDLO
pro suché a narušené vlasy     300ml
e-shop
Jedná se o pH neutrální, čistě přírodní bylinný výrobek bez detergentů a živočišných tuků, jenž obsahuje olivový a kokosový olej. Díky těmto vlastnostem neškodí životnímu prostředí ani lidskému zdraví.

Doporučení:
Vhodné na suché typy vlasů a na lupy ve vlasech.
MINERÁLNÍ VLASOVÝ KONDICIONÉR     300ml e-shop
Přítomnost minerálů z Mrtvého moře a čistých výtažků z ženšenu, henny, řebříčku, šalvěje a šípku pomáhá ke snadnému rozčesávání. A dále přispívá k regeneraci vlasů a pokožky na hlavě.
MINERÁLNÍ ŠAMPON
pro normální vlasy     300ml
e-shop
Šampon je přírodní produkt, který je možné používat denně. Minerály z Mrtvého moře a rostlinné oleje, které obsahuje, vlasy čistí a zároveň regenerují. Vlasům dodává vysoký lesk. Neobsahuje chemické detergenty, umělá barviva ani zahušťující přísady a je pH neutrální.
SLANÁ VODA Z MRTVÉHO MOŘE     300ml
SLANÁ VODA NA OPARY                   30ml
e-shop
Je získávána z hlubin Mrtvého moře a vhodně balena, což ji činí celosvětově výjímečným výrobkem. Vysoká koncentrace minerálů má omlazující účinky, které léčí kožní onemocnění jako ekzémy, akné, psoriázu, opary apod. Dále podporuje krevní oběh a navrací vodu tělním buňkám. Masáž touto vodou přináší zázračnou úlevu. Oproti koupelím ze solí z Mrtvého moře má tato voda menší obsah chloridu sodného (NaCl - sůl) a větší koncentraci blahodárně působících mastných minerálů.
Obsah pH je 5,0.

Použití:
Aplikujte na suchou nebo polosuchou pokožku na celém těle. Kdykoli a kdekoliv bez nutnosti následného omývání. Je možné ji použít i v kombinaci s koupelovou solí MALKI.
KOUPELOVÁ SŮL Z MRTVÉHO MOŘE     1kg  (2x500g) e-shop
Nyní se každá vana, vířivá lázeň či bazén může stát soukromýmy lázněmi až po okraj plnými, všeobecně uznávanými léčivými účinky životadárných minerálů Mrtvého moře. Je velmi vhodná pro pacienty trpící lupénkou, akné a ekzémy. Vysoký obsah magnezia, bromidů a jodidů taktéž uklidňuje revmatické kloubní bolesti, bolesti svalů a působí protikřečově. Dále regeneruje a čistí pokožku a má protistresové účinky.
AROMATERAPEUTICKÁ SŮL Z MRTVÉHO MOŘE
S KADIDLOVNÍKOVÝM OLEJEM     500ml
e-shop
Po staletí je kadidlovníkový olej součástí luxusní a královské kosmetiky. Kombinace soli z Mrtvého moře, která uvolní napjaté svaly a zotaví vaši kůži a oleje, který je antiseptický, vypíná kůži, pomáhá při bronchitidě, kašli, rýmě, uvolňuje myšlenkové pochody je ideálním kosmetikem i afrodiziakem.
Ponořte se do lázně a ucítíte, jak se váš stres odplavuje.
Neobsahuje syntetický parfém.
Jedna až dvě lžíce vhozené do vody přemění vaší vanu na útočiště relaxace.
MINERÁLNÍ HYDRATAČNÍ TĚLOVÉ MLÉKO
s beurre de karité (shea butter)     300ml
e-shop
Toto mléko nadlouho zabraňuje vysoušení díky vysoké koncentraci minerálů z Mrtvého moře, a přítomnosti kokosového a olivového oleje. Pokud je pokožka tímto mlékem ošetřena po koupání, sprchování či opalování, velmi rychle ho vstřebá a je okamžitě jemná, pružná a dokonale osvěžená. Obsahuje přírodní UV filtr.

Hlavní složky:
kokosový a olivový olej, včelí vosk, minerály z Mrtvého moře, beurre de karité(shea butter), provitamin B5.

Doporučení:
Účinky se zvýší při pravidelném používání.
MINERÁLNÍ ČISTÍCÍ GEL NA OBLIČEJ     250ml e-shop
Čistí, zanechává pokožku obličeje odpočatou, pružnou, svěží a měkkou na dotek. Obsahuje minerály z Mrtvého moře a čisté výtažky ze šalvěje, kopřivy a heřmánku, jenž napomáhají k uklidnění pokožky obličeje.

Použití:
pro snadné odstranění make-upu, odumřelých buněk a k mytí obličeje vymáčknout malé množství gelu do mokré dlaně, omýt obličej a opláchnout vodou
Vhodný pro problematickou, suchou, mastnou a smíšenou pleť.
Možno používat denně. Neobsahuje detergenty a živočišné tuky.
PŘÍRODNÍ MINERÁLNÍ KOUPELOVÁ SŮL Z MRTVÉHO MOŘE 3x500g e-shop
(s košíčkem ZDARMA), 1kg(dóza) nebo 200g
Je vhodná pro pacienty trpící lupénkou, ekzémy a akné. Působí příznivě při revmatických a kloubních bolestech a zlepšuje pohyblivost bolestivých míst. Vysoká koncentrace minerálů čistí, regeneruje a prokrvuje každou pokožku. Jsou též prokázány protistresové účinky.

Použití:
Do vany napusťte vodu (cca 100 l) teplou 40 - 45 °C. Vsypte 500g (pro relaxační koupel použijte 250g) a nechte rozpustit. Poté ponořte své tělo do lázně na 15 - 20 minut. Opláchněte se teplou vodou bez použití mýdla a 1/2 hodiny odpočívejte na lůžku. Koupel se doporučuje používat 2 - 3x týdně. Při lokálním použití (méně vody) dodržujte poměr vody a sole.
PŘÍRODNÍ ČERNÉ BAHNO Z MRTVÉHO MOŘE     600g e-shop
Přírodní černé bahno z Mrtvého moře působí příznivě na problematickou pokožku s příznaky lupénky, ekzémů a akné. Lze použít i na postižená místa po úrazech, zlomeninách i při revmatických potížích. Je vhodné jako pleťová maska ( odstraní odumřelé buňky, vyčistí póry do hloubky a poté je stáhne, zvláční pleť a dodá jí zdravý a svěží vzhled ), k regeneraci vlasů a redukci lupů. Bahno J.D.S. neobsahuje žádné další přísady.